księgowa / księgowy, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żywia grzesik+48 663105107
numer referencyjny
/41/02/2021/ŻG - 67912

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości?

Chciałbyś/chciałabyś przychodzić do pracy w której każdego dnia panuje dobra atmosfera?

Chcesz mieć poczucie stabilizacji w pracy?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Nie czekaj - wyślij swoją aplikację!

oferujemy

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        kwartalny system premiowy

·        stabilność zatrudnienia

·        pracę w świetnej atmosferze

·        możliwość częściowej pracy zdalnej w okresie epidemii

zadania

·        przetwarzanie dokumentów finansowych

·        rozliczanie i kontrola należności/zobowiązań

·        przygotowywanie płatności, kontrola raportów kasowych, limitów kredytowych, monitorowanie dłużników

·        przygotowywanie zestawień w Excelu

·        pomoc w sporządzaniu rozliczeń podatkowych (VAT, CIT)

·        pomoc w sporządzaniu listy płac, deklaracji ZUS

oczekujemy

·        wykształcenia min. średniego lub wyższego z zakresu rachunkowości i finansów

·        umiejętności posługiwania się j. angielskim na poziomie B2

·        minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

·        ogólnej znajomości przepisów podatkowych

·        zaawansowanej znajomości programu Excel, obsługi programów FK (Symfonia mile widziana)

·        rozwiniętych umiejętności analitycznych, samodzielności, dobrej organizacji pracy

·        komunikatywności, sumienności, skrupulatności, otwartości na nowe rozwiązania