księgowa / księgowy, środa śląska

lokalizacja
środa śląska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena świstak+48 504143979
numer referencyjny
/63/11/2019/MŚ - 61328

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej i rozwijaj się w księgowości!

oferujemy

  • umowę o pracę i zatrudnienie przez naszego Klienta
  • duże możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach finansowo-księgowych
  • pracę w różnorodnym i międzynarodowym środowisku

zadania

  • księgowanie faktur i dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • analiza i weryfikacja należności oraz płatności od klientów
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • współpraca z Główną Księgową w pracach działowych
  • udział w innych wspierających dział księgowy projektach

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe: rachunkowość / finanse / ekonomia
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • dokładności i dobrej organizacji pracy własnej