księgowa / księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/205/10/2019/OL - 61312

opis stanowiska

Poszukujesz obecnie pracy? Masz doświadczenie w księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj!

Dla naszego klienta - firmy z branży deweloperskiej, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - poszukuję obecnie księgowej na zastępstwo na okres min 6 miesięcy.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy)
  • wygodna lokalizacja biura
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (katra lunchowa; prywatna opieka medyczna; karta sportowa)

zadania

  • prowadzenie rejestrów sprzedaży, zakupu, przygotowywanie deklaracji VAT, JPK
  • kalkulacja podatku CIT, podatku minimalnego
  • wprowadzanie i księgowanie faktur od dostawców
  • rzetelne prowadzenie ewidencji księgowej (zobowiązania, należności, koszty podróży, procesy bankowe itp.)
  • uzgadnianie zapisów i sald na kontach
  • zapewnienie terminowości codziennych operacji

oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia w księgowości
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • bardzo duża samodzielność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność "od teraz"