księgowa/-y, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/417/08/2018/ŻM - 53551

opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych księgowych dla firmy z branży transportowej gotowych do podjęcia nowych wyzwań.

oferujemy

  • opiekę medyczną Medicover
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • bony świąteczne
  • bonusy roczne
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w celach prywatnych
  • umowę o pracę

zadania

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego
  • wystawienie dokumentów księgowych (w tym dotyczących sprzedaży)
  • kontrola dokumentów i księgowań, przygotowanie analiz
  • udział w przygotowaniu deklaracji, sprawozdań finansowych, raportów oraz ich weryfikacja pod względem zgodności
  • z ustawą o rachunkowości i ustawami podatkowymi (sporządzanie deklaracji VAT i CIT, kontrola rejestru VAT)
  • sporządzanie sprawozdawczości do celów statystycznych i zarządczych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, NBP)

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • asertywności, samodzielności, skrupulatności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • znajomości pakietu MS Office