księgowa/-y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697 200 438
numer referencyjny
/473/03/2019/AS - 57956

opis stanowiska

masz ponad 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? mamy idealną ofertę dla Ciebie! nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością powiększenia o roczną premię uznaniową
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • program wdrożeniowy
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie i rozliczanie raportów kart płatniczych (po ich pobraniu od PSP)
  • uzgadnianie i księgowanie raportów kasowych, weryfikacja kompletności
  • uzgadnianie kont księgowych, głównie związanych z przepływami gotówkowymi
  • księgowanie faktur kosztowych (wsparcie dla głównej księgowej) i sprzedażowych (od czasu do czasu)
  • rozliczanie kont AP/AR/GL
  • udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego oraz audytach wewnętrznych i zewnętrznych

oczekujemy

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • dobra znajomość programu MS Excel (tabele przestawne, funkcje warunkowe)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • niezbędna wiedza dotycząca zaliczania przychodów, kosztów i podatku VAT do odpowiedniego okresu sprawozdawczego
  • mile widziana znajomość programów SAP i/lub Symfonia Handel
  • skrupulatność, rzetelność, punktualność, umiejętność analitycznego myślenia