księgowa/księgowy z językiem rosyjskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata kalbarczyk+48 697580133
numer referencyjny
/136/02/2021/AK - 68009

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości? Dodatkowo znasz dobrze język angielski i rosyjski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta międzynarodowego lidera działającego w branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko księgowego !

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na rok z możliwością przedłużenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną

zadania

  • procesowanie dokumentów księgowych (faktur zakupu, wyciągów bankowych)
  • uzgadnianie, rozliczanie i analiza kont księgowych
  • analiza i uzgadnianie sald z klientami
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
  • współpraca z lokalnymi podmiotami biznesowymi i innymi zespołami księgowymi
  • dostarczanie danych na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • identyfikowanie obszarów do poprawy czy automatyzacji i proponowanie nowych rozwiązań
  • wsparcie procesu transformacji i standaryzacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - najlepiej na kierunku rachunkowość / finanse lub w trakcie studiów
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość języka polskiego, rosyjskiego i angielskiego
  • 1-2 lata doświadczenia w finansach i księgowości (doświadczenie w organizacji SSC lub BPO będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • chęć uczenia się i otwartość
  • orientacja na klienta i umiejętności pracy w zespole