księgowa/księgowy, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/274/08/2020/SA - 65092

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości?

Chciałbyś/chciałabyś przychodzić do pracy w której każdego dnia panuje dobra atmosfera?

Chcesz mieć poczucie stabilizacji w pracy?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Nie czekaj - wyślij swoją aplikację!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kwartalny system premiowy
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w świetnej atmosferze
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w okresie epidemii

zadania

  • przetwarzanie dokumentów finansowych
  • rozliczanie i kontrola należności/zobowiązań
  • przygotowywanie płatności, kontrola raportów kasowych, limitów kredytowych, monitorowanie dłużników
  • przygotowywanie zestawień w Excelu
  • pomoc w sporządzaniu rozliczeń podatkowych (VAT, CIT)
  • pomoc w sporządzaniu listy płac, deklaracji ZUS

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego lub wyższego z zakresu rachunkowości i finansów
  • minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • ogólnej znajomości przepisów podatkowych
  • zaawansowanej znajomości programu Excel, obsługi programów FK (Symfonia mile widziana)
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych, samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, sumienności, skrupulatności, otwartości na nowe rozwiązania