księgowa/księgowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/361/06/2019/MK - 59095

opis stanowiska

Świetnie prosperująca firma z branży automotive poszukuje specjalistów!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Klientem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym szkolenia językowe
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi normami
  • potwierdzanie sald rozrachunków z kontrahentami
  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • sprawozdawczość  do NBP i do GUS
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • minimum 2-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • terminowość, samodzielność