księgowa/księgowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/625/04/2021/MK - 69827

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w obszarze księgowości?

Jeśli tak, zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • rozliczanie, dekretowanie i wprowadzanie faktur do systemu z tytułu zakupu materiałów produkcyjnych od dostawców krajowych i zagranicznych
  • nadzór i kontrola transakcji obrotu zapasów magazynowych bezpośrednio produkcyjnych oraz aktualizacja i kontrola wycen zapasów materiałowych
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • udział w pracach zamknięcia miesiąca i roku
  • bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

oczekujemy

  • wykształcenie średnie ekonomiczne , mile widziane wykształcenie wyższe o specjalizacji rachunkowość
  • mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w księgowości
  • umiejętności analityczne
  • znajomość zasad rachunkowych oraz przepisów podatkowych VAT i CIT
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość Excela
  • mile widziana znajomość programów ERP