księgowa/księgowy, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/362/08/2020/MK - 65166

opis stanowiska

Poszukujesz nowych wyzwań w obszarze księgowości i chcesz się rozwijać w tym kierunku?

Zapraszam do aplikacji już dzisiaj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • nowe możliwości rozwoju poprzez udział w nowych projektach

zadania

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • księgowanie faktur i delegacji
  • rozwiązywanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • obsługa korespondencji i zapytań
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, audytorzy)
  • monitorowanie poprawności księgowań VAT-u
  • księgowanie środków trwałych
  • pomoc administracyjna

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz zaangażowanie