księgowa/księgowy, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

agnieszka tymińska+48 601390883
numer referencyjny
/371/10/2018/AT - 54543

opis stanowiska

Jeśli chcesz pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku, masz doświadczenie w księgowości i jesteś gotowy/-a na nowe wyzwania, to jest to oferta dla Ciebie!

Nasz Klient to firma, która zajmuje się wyposażeniem statków i wojska w sprzęt ratunkowy. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: księgowy/księgowa.

oferujemy

  • umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku (8.00-16.00)
  • wynagrodzenie 5000 - 5500 zł brutto
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy
  • program szkoleń
  • bezpłatny dowóz do pracy
  • ubezpieczenie na życie, abonament medyczny
  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie wszyscy się szanują i chętnie współpracują

zadania

  • księgowanie faktur dokumentujących zakup towaru oraz usług (zakup kraj, nabycie wewnątrz unijne, import towarów i usług)
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz dokumentów kasowych
  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • nadzorowanie rozrachunków z kontrahentami (dostawcami i odbiorcami)
  • raportowanie do GUS, NBP
  • obowiązki/zadania będą wprowadzane stopniowo

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • obsługa Microsoft Office
  • łatwość uczenia się
  • umiejętność organizacji czasu i terminowość
  • umiejętność i chęci współpracy w zespole, komunikatywność
  • zwracanie uwagi na szczegóły