księgowa/księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jaworska+48 605066031
numer referencyjny
/4/02/2021/AJ - 67909

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy w dziale księgowości, zależy Ci na różnorodności obowiązków? Znasz angielski umożliwiający swobodną komunikację. Zapoznaj się z nią, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta - międzynarodowej firmy największych na świecie producentów i dystrybutorów słodyczy.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale księgowości
  • pracę w dobrej atmosferze
  • rozpoczęcie pracy od zaraz

zadania

  • księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków z kontrahentami
  • kontrola poprawności numerów kont bankowych u kontrahentów
  • przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych
  • przygotowywanie i kontrola wewnętrznych kredytów i obciążeń pracowniczych
  • udział w czynnościach dotyczących zamknięcia miesiąca i roku obrotowego

oczekujemy

  • min. 3 letniego doświadczenia w obszarze finansów i księgowości
  • wykształcenia kierunkowego – ekonomia, rachunkowość
  • znajomość pracy na systemie SAP
  • bardzo dobra znajom zna pakiet MS Office
  • dobra znajomość j.angielskim w mowie i piśmie
  • wiedzy z zakresu rachunkowości oraz polskiego prawa podatkowego
  • dokładności, rzetelności, dotrzymująca terminów
  • umiejętności planowania i organizowania swojej pracę pod presją czasu
  • umiejętności komunikacji i współpracy z różnymi działami i szczeblami w organizacji