księgowa/księgowy, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/70/01/2021/MK - 67398

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje specjalistów z obszaru księgowości.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach

zadania

  • samodzielna weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
  • przygotowanie danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • rozliczanie podróży służbowych
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • dbanie o porządek w dokumentacji księgowej
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki

oczekujemy

  • wykształcenie wyższego, kierunkowego (np. ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • minimum 3 -letniego doświadczenia w dziale księgowości
  • biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania transakcji międzynarodowych
  • biegła znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, WHT)
  • biegła znajomość programu SAP
  • znajomość MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • znajomość języka angielskiego/ lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielność, dokładność, terminowość, komunikatywność
  • umiejętności pracy pod presją czasu