księgowa/y ds. należności, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna łuczyńska+48 697501818
numer referencyjny
/93/11/2018/KŁ - 54959

opis stanowiska

Masz doświadczenie w windykacji należności oraz księgowaniu należności?

Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie? Jeżeli tak to zapraszam do aplikowania!

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • darmowy transport do/z biura (ze stacji Merto Wilanowska)

zadania

  • monitorowanie należności i bieżąca obsługa spraw windykacyjnych
  • wprowadzanie umów z najemcami do bazy danych
  • precyzyjne i terminowe wystawianie faktur
  • komunikacja z lokalnymi i międzynarodowymi najemcami
  • przygotowywanie wymaganych raportów dla zarządu
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu wewnętrznego i zewnętrznego

oczekujemy

  • doświadczenie w windykacji należności
  • dobra znajomość języka angielskiego - używany w pracy
  • znajomość zasad rachunkowości/fakturowanie
  • znajomość programu SAP B1 będzie dodatkowym atutem