księgowa/y, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja faryno+48 691 691 861
numer referencyjny
/2/02/2019/AF - 56482

opis stanowiska

Jeśli chcesz zdobywać wiedzę w zakresie księgowości oraz zyskać cenne doświadczenie, właśnie pojawiła się taka możliwość! Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy, zlokalizowanej w Gdańsku poszukujemy osoby, która wesprze zespół księgowy w codziennych obowiązkach.

oferujemy

  • zatrudnienie na zastępstwo (okres 1,5 roku)
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • obsługa kont należności spółki z tytułu sprzedaży
  • księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
  • rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • wprowadzanie danych do systemu
  • prowadzenie procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenie w obszarze księgowości
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności
  • znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym