księgowa/y, kąty wrocławskie

lokalizacja
kąty wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina krzyżak+48 605 268 794
numer referencyjny
/426/02/2021/EK - 68279

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży kominkowej zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego.

oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • przyjazną atmosferę w pracy

zadania

  • weryfikacja oraz księgowanie dokumentów zakupowych (krajowych i zagranicznych)
  • uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca, kwartału i roku
  • kontrola kont księgowych i rejestrów pod względem poprawności sporządzenia VAT
  • comiesięczne uzgadnianie powierzonych kont bilansowych oraz wynikowych
  • sporządzanie raportów i analiz oraz przygotowywanie dokumentacji do sprawozdań finansowych

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego
  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości lub finansów
  • znajomość aktualnych przepisów o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację