księgowa/y, swarzędz

lokalizacja
swarzędz, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/493/11/2020/NP - 66842

opis stanowiska

Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze księgowości, gotowym na nowe wyzwania zawodowe w stabilnej, międzynarodowej firmie koniecznie zapoznaj się poniższą ofertą!

Pracodawca zapewnia szkolenia oraz ciągły rozwój zawodowy.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w wielu projektach
  • pracę w międzynarodowej, uznanej firmie
  • regularne premie uznaniowe
  • partnerską atmosferę pracy

zadania

  • księgowanie faktur sprzedażowych
  • księgowanie faktur usługowych
  • przygotowywanie raportów
  • weryfikacja operacji finansowych pod kątem formalnym i rachunkowym
  • weryfikacja rejestrów sprzedaży i zakupów do deklaracji VAT
  • pozostałe działania administracyjno-księgowe w Dziale Księgowym
  • prowadzenie kasy gotówkowej

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • wykształcenia kierunkowego (minimum średnie)
  • znajomości polskich zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • znajomości systemów księgowych (tj. Symfonia)
  • wysokiej samodzielności
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie