księgowy/a, góra kalwaria

lokalizacja
góra kalwaria, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/12/03/2019/MD - 57073

opis stanowiska

poszukujesz pracodawcy, który da Ci możliwości uczenia się i rozwoju? masz już doświadczenie w zakresie księgowości, pracowałeś/aś z dokumentami i Excelem? lubisz komunikację w jęz. angielskim lub niemieckim? jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, zaaplikuj.

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwości doskonalenia się i rozwoju zawodowego
  • pracę z językiem angielskim lub niemieckim
  • benefity typu prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą

zadania

  • ewidencja wpływających dokumentów zakupu i sprzedaży oraz wyciągów bankowych
  • kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym
  • sporządzanie poleceń zapłaty w systemie bankowości elektronicznej
  • sporządzanie raportów i statystyk na potrzeby jednostki
  • monitorowanie płynności finansowej pod względem opóźnionych płatności od kontrahentów
  • prowadzenie kasy i sporządzanie raportów kasowych
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do rozliczania podatku VAT i CIT

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • komunikatywnej znajomości któregoś z dwóch języków- angielski lub niemiecki
  • wykształcenia kierunkowego (ekonomia lub finanse)
  • znajomości Excela