księgowy/a, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/112/09/2020/AK - 65406

opis stanowiska

Jeśli masz już doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego i jesteś zainteresowany/a pracą w firmie produkcyjnej- nie czekaj, aplikuj!

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, działającej od wielu lat na lokalnym rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku
  • współpracę z sympatycznymi ludźmi
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • księgowanie, uzgadnianie, rozliczanie oraz procesowanie dokumentów w systemie księgowym,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • pomoc w przygotowywaniu rozliczeń i deklaracji podatkowych,
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań do GUS oraz NBP,
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • wykonywanie zadań wyznaczonych przez Głównego Księgowego.

oczekujemy

  • wykształcenia z zakresu finansów i rachunkowości
  • min. 2-letniego doświadczenia z obszaru księgowości
  • znajomości ustawy o rachunkowości
  • skrupulatności
  • umiejętności pracy w zespole