księgowy/a, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/362/04/2019/DP - 57975

opis stanowiska

Dla polskiej firmy produkcyjnej poszukujemy księgowego/księgowej. Posiadasz doświadczenie w pracy z księgowością? Umiejętności analityczne są Twoją mocną stroną? Aplikuj! Dział księgowości potrzebuje Twojego wsparcia! Podejmiesz się?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko
  • miłą atmosferę w biurze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • kontrola i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych, potwierdzenia sald
  • księgowanie fv zakupowych (walutowe i PLN)
  • uzgadnianie transakcji między spółkami należącymi do grupy
  • uzgadnianie sprzedaży w walucie obcej
  • sporządzanie deklaracji UE VAT

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • pozytywnego nastawienia :)