księgowy/a, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/394/11/2020/DP - 66750

opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z siedzibą w Lublinie - poszukujemy osoby na stanowisko księgowego/księgowej. Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a kontakt w j. angielskim nie jest dla Ciebie problemem? Aplikuj! Dział księgowości potrzebuje Twojego wsparcia! Podejmiesz się?

oferujemy

  • wynagrodzenie: 4500 - 5000 PLN brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8 - 16
  • uznaniowy bonus roczny
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego w całości finansowego przez Pracodawcę
  • kartę multisport
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

zadania

  • dekretowanie i księgowanie dokumentacji zakupowych (import, WNT, WDT)
  • analiza zapisów na kontach dotyczących zakupów w tym cykliczna analiza rozbieżności w stosunku do przyjęć magazynowych
  • kontrola, uzgadnianie i miesięczne raportowanie transakcji z zagranicznymi podmiotami należącymi do grupy kapitałowej
  • ścisła współpraca z działami odpowiedzialnymi za gospodarkę magazynową
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami
  • aktywny udział w zamknięciach miesięcznych oraz wsparcie zespołu księgowego w pracach bieżących i audycie rocznym

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • doświadczenia w obsłudze faktur od dostawców zagranicznych
  • wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe