księgowy/a, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/60/11/2018/MD - 54932

opis stanowiska

Masz kilkuletnie doświadczenie w księgowości i chcesz pracować na samodzielnym stanowisku w firmie z rodzinną atmosferą? Mamy dla Ciebie propozycję!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w małym zespole na samodzielnym stanowisku
  • pakiet benefitów
  • pracę z ludźmi, którzy się po prostu lubią i łącza ich wspólne pasje również poza firmą
  • prace w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

zadania

  • kontrola formalno – rachunkowa dokumentów zakupowych
  • dekretacja i księgowanie faktur zakupowych od dostawców i pracowników, w tym kwalifikacja podatkowa CIT i VAT
  • przygotowywanie płatności dla dostawców
  • prowadzenie i uzgadnianie kasy, sporządzanie dokumentów kasowych
  • VAT – sporządzanie i uzgadnianie: ewidencji, deklaracji, plików JPK
  • podatek u źródła - naliczania i odprowadzanie podatku u źródła
  • wystawianie faktur wewnętrznych w tym import usług
  • uzgadnianie sald rozrachunków, potwierdzenia sald, windykacja
  • naliczanie, księgowanie i rozliczanie delegacji polskich i zagranicznych
  • tworzenie i aktualizowanie rezerw kosztowych
  • aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca, roku (w tym w badaniu sprawozdań finansowych przez Biegłego Rewidenta)

oczekujemy

  • doświadczenia w księgowości /rachunkowości min. 5 lat w tym doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • znajomości systemów księgowych w szczególności Navision,
  • teoretycznej i praktycznej znajomość zasad rachunkowości,
  • dobrej znajomość prawa podatkowego VAT, CIT,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • praktycznej znajomości Excel,
  • zdolności analitycznych
  • ukierunkowania na rozwój zawodowy,
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, umiejętności pracy pod presją czasu