księgowy/księgowa, kąty wrocławskie

lokalizacja
kąty wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/685/10/2018/ML - 54818

opis stanowiska

Jesteś osobą nastawioną na dalszy rozwój w obszarze księgowości, masz już za sobą pierwsze doświadczenie w tym obszarze, ale nadal chciałbyś / chciałabyś doskonalić swoje kompetencje? Jesteś zainteresowany / zainteresowana dołączeniem do międzynarodowej firmy produkcyjnej? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • duże możliwości rozwoju i dalszego doskonalenia w obszarze księgowości
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity: opieka medyczna i karta sportowa
  • możliwości realnego rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska

zadania

  • księgowanie dokumentów,
  • uzgadnianie ewidencji z kontami ,
  • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • obsługa przychodzących dokumentów
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • wsparcie w raportowaniu zamknięć okresów rozliczeniowych
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby audytu
  • współpraca z innymi oddziałami w UK i USA

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe  (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • doświadczenie (min.1 rok) w pracy w księgowości
  • język angielski do swobodnej komunikacji – poziom bardzo dobry
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • znajomość systemów księgowych
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność planowania
  • umiejętności analiyczne
  • zaangażowanie i nastawienie na dalszy rozwój