księgowy/księgowa, suchy las

lokalizacja
suchy las, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/364/11/2019/NL - 61581

opis stanowiska

Poszukujesz nowej pracy? Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy? Nie zwlekaj! Ta oferta jest dla Ciebie, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy

zadania

  • współpraca z działem sprzedaży, z produkcją i z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • prowadzenie księgowości wewnętrznej firmy (dla celów informacyjnych i zarządczych)
  • administracja i jej prowadzenie, organizacja biura firmy
  • kontakt z biurem rachunkowym i innymi instytucjami (US, ZUS, agencje celne, itp.)
  • kontrola płatności, przelewy bankowe, raport kasowy
  • raportowanie
  • usprawnienie działania administracji firmy i wprowadzenie wewnętrznej księgowości z pełnym i precyzyjnym obrotem dokumentów oraz szybkim dostępem do precyzyjnych informacji
  • zapoznanie z firmą, produktami, wstępne zapoznanie z systemem komputerowym (Enova365), w dalszej perspektywie zapoznanie z pełną funkcjonalnością programu
  • zorganizowanie administracji firmy

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane kierunkowe)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • znajomości aktualnych przepisów prawnych i zasad kadrowych
  • dokładności i precyzji
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności usystematyzowania działań
  • zorganizowanej administracji i uporządkowania działań
  • niezależności i samodzielności w działaniu
  • komunikatywnej znajomości j.angielskiego (min. poziom B1)
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomości programu(ów) księgowych (idealnie Enova 365)