księgowy/księgowa, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jaworska+48 605066031
numer referencyjny
/200/04/2019/AJ - 57817

opis stanowiska

Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości. Znasz dobrze język angielski a Excel wykorzystujesz w swojej codziennej pracy. Jeśli chcesz się dalej rozwijać zawodowa ale zależy Ci również na miłej atmosferze i pracy zespołowej to mamy idealną ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta – firmy produkującej środki ochrony roślin – poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej. Aplikuj i dołącz do zespołu!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę agencyjną.
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie i benefity dodatkowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo przyjaznej atmosferze pracy zespołowej.

zadania

  • wstępna kontrola prawidłowości udokumentowania operacji gospodarczych oraz zgodności rachunkowych,
  • kontrola formalna dokumentów księgowych,
  • dekretowanie dowodów księgowych, prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej,
  • prowadzenie gospodarki kasowej oraz sporządzanie przelewów
  • bieżąca analiza zapisów na poszczególnych urządzeniach księgowych,
  • współudział w prowadzeniu rejestrów dotyczących podatku VAT, zwłaszcza transakcje dotyczące handlu z UE oraz import towarów i usług
  • raportowanie do grupy: zgodnie rozkładem otrzymanym z grupy w systemie Hyperion i Excel oraz w udostępnionych plikach
  • współudział w sporządzaniu sprawozdań, deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przedkładanie ich do urzędów i instytucji,
  • rozliczanie kosztów podróży służbowych,
  • bieżąca współpraca w zakresie wymiany korespondencji z firmami i instytucjami oraz centralą zagraniczną firmy

oczekujemy

  • kierunkowe wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • dobra znajomość obszaru rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z korporacyjnymi dokumentami w tym języku
  • znajomość MS Office w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość SAP
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność priorytetyzacji zadań
  • zdolności analityczne i aktywne podejście do rozwiązywania problemów,