kucharz hotelowy (sous chef/chef de partie/commis chef), glaslough

lokalizacja
glaslough, zagranica
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra węgorowska+48 501 201 414
numer referencyjny
/156/05/2018/MS - 51279

opis stanowiska

Praca w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i rozwijasz swoje umiejętności?

Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj jako kucharz w jednym z najlepszych hoteli w tym kraju!

oferujemy

  • pracę w prestiżowych hotelach w Irlandii (4- i 5-gwiazdkowych)
  • ofertę dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, chef de partie lub sous chef
  • szansę na szlifowanie umiejętności językowych w codziennej pracy
  • stawkę od 10 do 18 euro brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia, stawka podlega negocjacji)
  • zapewnione zakwaterowanie (koszt: około 60 euro tygodniowo)
  • darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz

zadania

  • przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardem hotelu i zgodnie ze stanowiskiem
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • współpraca z zespołem

oczekujemy

  • doświadczenia w zawodzie kucharza min. rok
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
  • dyspozycyjności do wyjazdu na okres min. 4 miesięcy