kucharz hotelowy w finlandii, helsinki

lokalizacja
helsinki, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

maja rudzka+48 501324456
numer referencyjny
/705/06/2018/MS - 52392

opis stanowiska

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy w gastronomii, połączonej z turystyczną przygoda a Twoją pasją jest gotowanie, zapraszamy do aplikowania na nasza ofertę pracy w Finlandii.

oferujemy

  • praca w jednej z najbardziej renomowanych restauracji hotelowych w Finlandii
  • zarobki na warunkach fińskich
  • zakwaterowanie
  • gwarancja godzin
  • kontrakt na min. 6 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy

zadania

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na danych stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności organizacyjne
  • referencje od poprzednich pracodawców ( min. jedne)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz