kucharz / kucharka, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

ewa nowak+48 607307701
numer referencyjny
/72/10/2018/EN - 54256

opis stanowiska

Jeżeli pasjonuję Cię kuchnia, tworzenie nowych potraw i smaków.

Szukasz niezapomnianej przygody w branży gastronomicznej i chcesz szlifować swoją pasję kulinarna. To świetnie trafiłeś. Dzięki nam mozesz pracować z jednym z najlepszych zespół w branży kulinarnej w Radomiu.

oferujemy

  • elastyczność w formie zatrudnienia: umowa o pracę lub działalność gospodarcza
  • treningi doszkalające
  • pracę w renomowanej restauracji na terenie Radomia pod okiem najlepszych szefów kuchni z kraju
  • pracę w dynamicznym zespole oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwości tworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych smaków

zadania

  • przygotowywanie potraw pod okiem jednego z najlepszych szefów kuchni w kraju

oczekujemy

  • doświadczenia w zawodzie kucharza
  • ukończenie szkoły gastronomicznej
  • pasji w dziedzinie kulinarnej
  • miłości do gotowania
  • umiejętności tworzenia wyjątkowych smaków
  • kreatywności
  • ks sanepid
  • dyspozycyjności i sumienności