kupiec (j. francuski), bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/34/04/2020/AJ - 63421

opis stanowiska

znasz język francuski? chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku w obszarze zakupów? jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, zapoznaj się z naszą ofertą. mamy dla Ciebie propozycję.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • współpracę z firmą o międzynarodowych standardach
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie obiadów
  • dofinansowanie do wczasów

zadania

  • monitorowanie zamówień od dostawców
  • wprowadzanie danych oraz zarządzanie nimi w systemie SAP
  • ścisła współpraca z działem zakupów strategicznych, działem planowania
  • odpowiedzialność za utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów
  • stały kontakt z dostawcami
  • monitorowanie faktur i wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności
  • bieżące raportowanie wyników

oczekujemy

  • min. dobrej znajomości języka francuskiego oraz języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy w obszarze zakupów lub obsłudze klienta
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w tym Excel
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem