laborant betonu - asystent, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja wietecka+48 663543304
numer referencyjny
/104/04/2021/PW - 69327

opis stanowiska

Praca w laboratorium jest Twoim marzeniem? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia pod okiem specjalistów?

oferujemy

  • przyuczenie do pracy na samodzielnym stanowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę kodeksową
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów z branży
  • pakiet benefitów

zadania

  • współpraca z laboratoriami wewnętrznymi i zewnętrznym
  • kontrola jakości produkowanego betonu towarowego
  • nadzór nad procesem produkcji i dostawy
  • współudział w produkowaniu mieszanek betonowych

oczekujemy

  • wykształcenie min. średniego technicznego w kierunku budownictwo, chemia lub inżynieria materiałowa
  • znajomości zagadnień z zakresu technologii betonu (mile widziana)
  • dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B poparte praktyką w prowadzeniu samochodu