laborant, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/284/11/2019/NL - 61517

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub chcesz się rozwijać w opisanym poniżej obszarze ? Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • darmowy dojazd do pracy z kilku punktów w Poznaniu

zadania

  • weryfikacja jakości surowców i wyrobów gotowych
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • sporządzanie stosownej dokumentacji z wykonywanych testów

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość sprzętów laboratoryjnych
  • dokładność, sumienność, rzetelność, determinacja w działaniu
  • umiejętność komunikacji w j.angielskim
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym