laboratory team leader, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/568/09/2018/AM - 54205

opis stanowiska

Dla globalnego producenta komponentów branży automotive poszukujemy kierownika zespołu laboratoryjnego, który dołączy do struktur w nowo powstałym zakładzie pod Lublinem. Jeżeli chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku i tworzyć rozwiązania dla światowych marek - aplikuj!

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności
  • atrakcyjny pakiet świadczeń
  • udział w globalnych projektach, które dadzą Ci szansę na rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji

zadania

  • zarządzanie działaniami laboratoryjnymi oraz wspieranie badań rozwojowych i produkcyjnych w celu zapewnienia zgodności produktu i zadowolenia klienta
  • optymalizacja wyników osiąganych przez członków zespołu
  • odpowiedzialność za modernizację, optymalizację, kalibrację i walidację maszyny testowej oraz jej podstawową konserwację
  • uczestnictwo w budowaniu budżetu finansowego laboratorium

oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie funkcji związanych z działalnością laboratoryjną (mile widziana branża automotive)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • wysokich zdolności komunikacyjnych i społecznych