lakiernik, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina frank+48 663984513
numer referencyjny
/3/04/2021/KF - 69225

opis stanowiska

Jeżeli poszukujesz pracy i wiesz na czym polega praca lakiernika to świetnie się składa. Mamy dla ciebie ofertę pracy! Nie czekaj, aplikuj!

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • umowa o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna + premia frekwencyjna
  • dodatki pozapłacowe: opieka medyczna, karta OK system, siłownia na terenie zakładu, program zakupów pracowniczych
  • praca na pełen etat w trybie III-zmianowym

zadania

  • realizacja procesu lakierowania komponentów
  • lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych
  • kontrola jakości przeprowadzonego procesu
  • dokonywanie zapisów na kartach produkcyjnych i jakościowych

oczekujemy

  • gotowość do pracy na III zmiany
  • doświadczenie w lakierowaniu natryskowym pistoletem pneumatycznym
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej
  • wiedza z zakresu postępowania i pracy z substancjami chemicznymi