lakiernik, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
LAK/SL/10 - 47515

opis stanowiska

Masz doświadczenie jako lakiernik chcesz się rozwijać i pracować w renomowanej firmie, którą jest firma SCANIA? Chciałbyś się realizować? To praca właśnie dla Ciebie i my Ci w tym pomożemy! Poszukujemy: LAKIERNIKÓW.

oferujemy

  • NOWA ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy(ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIO W SCANIA),
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze ,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy) ,

zadania

  • lakierowanie elementów podzespołów autobusów,

oczekujemy

  • doświadczenia przy lakierowaniu ,
  • sumienności, rzetelności,
  • umiejętności pracy w grupie,

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń pod numer telefonu  501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)