lakiernik, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

milena grunt+48 695 952 834
numer referencyjny
/450/10/2018/MG - 54613

opis stanowiska

Masz doświadczenie jako lakiernik chcesz się rozwijać i pracować w renomowanej firmie? Chciał byś realizować? To praca właśnie dla Ciebie i my Ci w tym pomożemy !

Poszukujemy pracowników na stanowisko LAKIERNIK.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • gwarancja wypłaty na czas
  • pracę w systemie I-zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy

zadania

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania
  • Lakierowanie elementów przy pomocy farb
  • Szpachlowanie, korekta nierówności , szlifowanie, podkład
  • Przygotowanie farb
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów

oczekujemy

  • Umiejętność szpachlowania
  • Znajomość przygotowania farb
  • Dokładność w nanoszeniu powłok lakierniczych
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu i lakierowaniu samochodów
  • Chęci do pracy

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.