learning content developer (global role), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

gabriela jerzak+48 601709902
numer referencyjny
/37/08/2020/GJ - 64881

opis stanowiska

Masz doświadczenie w tworzeniu szkoleń z obszaru AML i zarządzaniu procesem szkoleniowym, a dodatkowo dobrze posługujesz się językiem angielskim? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Wspólnie z naszym klientem rozwijamy dział AML Transaction Monitoring i poszukujemy osób na stanowisko globalne Learning content developer .

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość uzyskania certyfikatów
  • Wydarzenia sportowe
  • Międzynarodowe środowisko pracy

zadania

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla pracowników z różnych jednostek
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych,współpraca z obszarem Transaction Monitoring w tworzeniu planów szkoleniowych
  • Tworzenie szkoleń we współpracy z zewnętrznymi jednostkami
  • Ewaluacja treningów, dostosowywanie materiałów/szkoleń zgodnie z otrzymywanym feedbackiem

oczekujemy

  • Studiów kierunkowych lub inne relewantne (np. finanse)
  • Doświadczenia w tworzeniu autorskich szkoleń AML
  • Szerokiej wiedzy i doświadczenia w sektorze AML
  • Doświadczenia w zarządzaniu procesem szkoleniowym
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalne, przekazywania wiedzy, komunikatywności i łatwości w tłumaczeniu skomplikowanych konceptów
  • Języka angielskiego na poziomie C1

dodatkowo :

  • Certyfikat ICA, ACAMS,
  • Umiejętności związane z obróbką grafiki i programowaniem,
  • Doświadczenie w Transaction Monitoring