lider działu planowania, szprotawa

lokalizacja
szprotawa, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/472/10/2019/AK - 61208

opis stanowiska

Jeśli jesteś samodzielnym specjalistą pragnącym kontynuować swoje doświadczenie pracując na stanowisku lidera, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Postaw krok w swojej karierze i aplikuj na stanowisko lider działu planowania.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet socjalny: dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • dopłatę do dojazdów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do szkoleń

zadania

  • zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu
  • weryfikacja planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia klienta oraz możliwości produkcyjne
  • aktualizacja planu produkcyjnego z uwzględnieniem zamówień oraz bieżącej produkcji
  • dbanie o zabezpieczenie ciągłości produkcji poprzez organizowanie komponentów do zamówień realizowanych według planu produkcyjnego
  • kontakt z klientem w celu ustalenia i potwierdzenia terminów realizacji zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie poziomu realizacji zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie stanu zapasów, materiałów i półproduktów
  • kontakt z klientem w razie braku wystarczającej ilości zleceń produkcyjnych
  • weryfikacja poprawności wprowadzania zamówień do systemu
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji wysyłkowej oraz organizacja transportu do klienta
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • kilkuletniego doświadczenia w zakresie planowania produkcji
  • doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy w systemie ERP
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej organizacji pracy