lider linii produkcyjnej, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/579/10/2018/AK - 54736

opis stanowiska

Nie boisz się nowych wyzwań, a zarządzanie ludźmi to Twoja Pasja? Podejmij współpracę z firmą, która umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy! Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW, pożyczki pracownicze)

zadania

  • kontrola właściwej obsady pracowników na linii
  • nadzorowanie wykonania planów produkcji
  • przygotowanie linii do produkcji oraz sprawne rozpoczęcie produkcji
  • zabezpieczenie linii produkcyjnej w odpowiednie środki do produkcji, m.in. pojemniki, tacki, worki, dodatki itp.
  • kontrola jakościowa surowca oraz produktu finalnego
  • bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • kontrola czasu przerw pracowników
  • przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących przepisów oraz standardów związanych bezpośrednio z linią produkcyjną
  • dbałość o współpracę z innymi zespołami produkcyjnymi, kontrolą jakości, logistyką i utrzymaniem ruchu w celu osiągnięcia najlepszych wyników

oczekujemy

  • wykształcenia średniego
  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości zasad HACCP i BRC - mile widziane
  • otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • książeczki sanepidowskiej