lider magazynu, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/202/10/2019/DP - 60981

opis stanowiska

Rozpocznij nową zawodową przygodę w nowo-powstałym zakładzie produkcyjnym firmy, która jest jednym z wiodących globalnych producentów elementów automatyki przemysłowej takich jak czujniki, systemy fieldbus, connectivity, interfejsy HMI oraz systemy RFID - poszukujemy ambitnej i zorganizowanej osoby na stanowisko lidera magazynu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • uczestnictwo w tworzeniu nowej organizacji w Polsce
  • możliwość rozwoju przy wdrażaniu ciekawych projektów w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • przyjazną, otwartą atmosferę pracy

zadania

  • uczestnictwo w realizacji projektów uruchomień produkcji i wdrożenia systemu ERP (SAP)
  • przyjęcia i składowanie materiałów
  • komisjonowanie zleceń produkcyjnych
  • transport wewnętrzny (zlecenia, wyroby gotowe, supermarkety)
  • wysyłka wyrobów gotowych
  • zarządzanie wejściową kontrolą materiałów i wstrzymanymi materiałami

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na stanowisku liderskim/kierowniczym
  • znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu (BHP, UDT, itp.)
  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi wózków jezdniowych (zdobyte uprawnienia)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP (preferowany SAP)
  • umiejętności obsługi MS Office