lider planowania serii - dział jakości, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/297/04/2019/ML - 57915

opis stanowiska

Dołącz do branży automotive i rozwijaj się w ramach struktur działu inżynierii jakości w międzynarodowej firmie! Nowe stanowisko w ramach struktur firmy, związane z zarządzaniem procesem rozwiązywania problemów oraz zespołem inżynierów klienta oraz inżynierów dostawców!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów i kantyny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet relokacyjny

zadania

  • zarządzanie procesem rozwiązywania problemów A3
  • zarządzanie zespołem inżynierów ds. klienta, dostawców,
  • nadzór i ewaluacja audytów klienta / dostawców
  • analizowanie wyników, ocena ryzyka
  • optymalizacja procesów i prodcedur w obrębie jednostki
  • współpraca z innymi działami produkcji
  • wdrażanie wymagań klienta oraz normy ISO TS 16949

oczekujemy

  • doświadczenia w powyższym zakresie min. 3 lata w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i radzeniem sobie z sytuacjami trudnymi
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości VDA 6.3, IATF
  • znajomość narzędzi i metod jakościowych
  • mile widziana znajomość SAP
  • bardzo dobrej znajomości MS Office.
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania.
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
  • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.