lider produkcji - koordynator cudzoziemców, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika mikołajko+48 505105141
numer referencyjny
/158/01/2019/DM - 55944

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz pracować w firmie która da Ci możliwość rozwoju zawodowego. Lubisz zarządzać pracownikami, a dodatkowo praca zmianowa nie jest dla Ciebie żadnym problemem. Mamy dla Ciebie idealną ofertę!!!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dofinansowanie do dojazdów i stołówki
  • pakiet dodatków pozapłacowych, m.in. prywatna opieka zdrowotna
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia

zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych danego obszaru
  • przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących przepisów oraz standardów obowiązujących na danym stanowisku
  • kontrola właściwej obsady pracowników na linii
  • nadzorowanie wykonania planów produkcji
  • bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • kontrola czasu pracy podległych pracowników

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • doświadczenia w w zarządzaniu zespołem cudzoziemców mile widziane
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku