lider produkcji, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/250/04/2020/SW - 63540

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i potrafisz zarządzać zespołem? Zgłoś się do nas - zaoferujemy Ci pracę!

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, opieka medyczna, paczki na Święta,
  • program rozwojowy,

zadania

  • monitorowanie i realizacja celów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za wyprodukowanie produktu zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz organizacja i planowanie pracy,
  • raportowanie wyników do przełożonego,
  • egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP przez pracowników,

oczekujemy

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji,
  • doświadczeniu w zarządzaniu zespołem i organizacji pracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy z systemami raportowania produkcji,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel/Word),
  • znajomość technik produkcyjnych,
  • umiejętności interpersonalne,