lider produkcji, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/570/07/2018/AK - 53042

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym? Jesteś gotowy/a na pracę w systemie zmianowym? Aplikuj na ofertę lidera produkcji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej + premii po okresie próbnym
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • możliwość zakwaterowania

zadania

  • przydzielanie zadań pracownikom produkcji
  • nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
  • szkolenie nowo zatrudnionych pracowników
  • nadzór nad porządkiem na stanowiskach pracy
  • przydział narzędzi i przyrządów
  • prowadzenie dokumentacji : raportów produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych
  • sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej
  • znajomości rysunku technicznego
  • obsługi komputera i MS Office
  • zdolności przywódczych
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod numer 605 303 807 lub aplikuj poprzez formularz.