lider projektu, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/63/08/2019/KW - 59904

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów produktowych w branży technicznej? Zarządzasz zespołem i potrafisz optymalizować jego pracę? Chcesz rozwijać swoje umiejętności, szkolić się u liderów w międzynarodowym środowisku? Aplikuj na stanowisko lidera projektu w stabilnej firmie z elastycznym podejściem do pracowników.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, multisport, 100% finansowane kursy językowe, dofinansowanie do urlopów, paczki świąteczne
  • szkolenia krajowe i zagraniczne

zadania

  • koordynowanie pracy zespołu liderów projektów, delegowanie zadań, regularne spotkania, sprawdzanie czy działają zgodnie z procedurami
  • współpraca z działem sprzedaży - sprawdzanie ofert pod względem zgodności z wymaganiami klienta oraz strategią firmy
  • tworzenie planów projektów uwzględniając budżet, terminy, jakość, dostawy, ocenę wykonywalności, oraz monitorowanie stanu każdego projektu i bieżące informowanie
  • tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, zgodność z normami i oczekiwaniami klientów
  • tworzenie i aktualizacja zestawień materiałów dla nowych produktów
  • uczestniczenie w tworzeniu strategii jakościowej i wydajnościowej
  • zarządzanie codzienną współpracą z klientami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego: mile widziana mechanika
  • min. 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami nowych produktów w firmie produkcyjnej, mile widziana branża automotive
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomości języka angielskiego - min. poziom B2
  • znajomości mechaniki i elektroniki
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych m.in. FMEA, Flow-chart, PPAP i innych
  • prawo jazdy kat. B