lider sektora agro, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/108/08/2019/KL - 60068

opis stanowiska

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy będącej ekspertem i wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie czystości i higieny poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Lidera sektora Agro

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • liczne szkolenia wewnętrzne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość uzyskania premii
  • podstawowe narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)

zadania

  • udział we współtworzeniu planu sprzedaży dla sektora Agro
  • aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży produktów firmy- odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • monitorowanie sytuacji na rynku konkurencyjnym
  • koordynacja przetargów dla klientów w obsługiwanym sektorze
  • pozyskiwanie nowych Klientów, rozszerzanie dystrybucji w regionie działania- cała Polska (głównie woj. Mazowieckie i Wielkopolskie)
  • odpowiedzialność za prowadzenie procesu sprzedaży, negocjację warunków
  • wsparcie w zakresie prognozowania i elastycznego planowania zapotrzebowania u obsługiwanych Klientów
  • udział w prowadzeniu prezentacji handlowych oraz prezentacji na targach branżowych

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku handlowym
  • doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu klientów z branży rolniczej/ ferm trzody chlewnej i drobiu/ lub sprzedaży chemii profesjonalnej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dużej samodzielności w działaniu
  • dobrej organizacji czasu pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomości rynku
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych