lider utrzymania ruchu, śrem

lokalizacja
śrem, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina fabisz+48 607305108
numer referencyjny
/337/11/2018/PF - 55265

opis stanowiska

Szukasz pracy w firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, w której Twoje doświadczenie i kompetencje zostaną docenione? Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stałych godzinach biurowych (08:00-16:00)
  • szkolenia doszkalające opłacane przez pracodawcę
  • pakiet benefitów

zadania

  • zapewnienie wysokiego poziomu sprawności i efektywności technologicznej obszaru produkcji i zakładu
  • zarządzanie podległym zespołem poprzez delegowanie odpowiedzialności i zadań dla członków grupy
  • współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesami produkcyjnymi
  • udział w projektach optymalizacyjnych i inwestycyjnych
  • tworzenie oraz nadzór nad realizacją planów w zakresie konserwacji maszyn, urządzeń, instalacji i obiektu budowlanego
  • prowadzenie analizy przyczyn i skutków awarii oraz wdrażanie działań zapobiegających awariom i przestojom z nich wynikających
  • nadzór na dokumentacją napraw, prowadzenie rejestracji napraw maszyn i urządzeń
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie z dostaw usług, maszyn, części zamiennych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomości metodologii TPM (dodatkowy atut)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych oraz znajomości automatyki w zakresie diagnozowania sterowników np. Siemens, Omron lub Mitsubishi
  • aktualne uprawnienia SEP
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysokich umiejętności analitycznych