lider zarządzania reklamacjami, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

marta kocoń+48 605130941
numer referencyjny
/412/08/2018/MK - 53444

opis stanowiska

Już jest! Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze rozpoczyna rekrutację. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży automotive
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes - Benz Manufacturing Poland
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

  • zapewnienie dostępności zgodnych komponentów na linie montażowe
  • analiza czy problemy są spowodowane przez części dostarczane przez dostawców
  • gromadzenie dowodów i dokumentowanie niezgodności celem powiadomienia dostawcy
  • codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych
  • codzienna współpraca i wsparcie zewnętrznego usługodawcy w celu usprawnienia procesu zarządzania reklamacjami
  • udział w spotkaniach z zewnętrznym usługodawcą oraz z dostawcami
  • tworzenie i wdrażanie nowych koncepcji i procesów celem usprawnienia metodyki natychmiastowych działań korygujących
  • reprezentowanie własnego obszaru kompetencji podczas audytów zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych
  • wymiana doświadczeń z innymi liderami zarządzania reklamacjami z pozostałych fabryk w Daimler AG
  • raportowanie do menedżera ds. zarządzania reklamacjami
  • spełnienie wyznaczonych celów i zapewnienie standardów jakości

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego lub szkolenia zawodowego w obszarze jakości
  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze zarządzania reklamacjami
  • doświadczenia w stosowaniu metodyki 8D
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • umiejętności obsługi komputera
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
  • podstawowej znajomości języka angielskiego ( mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki
  • poczucia odpowiedzialności, samodzielności i elastyczności
  • zaangażowania i wysokiego stopnia proaktywności