lider zespołu do centrum logistyki, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605 131 666
numer referencyjny
/460/02/2020/SA - 62888

opis stanowiska

Chcesz pracować w najszybciej rozwijającej się firmie na świecie?

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

Nie przeraża Cię praca na zmiany? Wolisz pracować 4 dni w tygodniu, a 3 pozostałe mieć dla siebie?

Pragniesz rozwijać się w automatyzacji i optymalizacji procesów?

Wszystko się zgadza? Świetnie! Bo właśnie takich osób szukamy! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na pełen etat - 4 dni w tygodniu (zarówno zmiana dzienna i nocna)
  • możliwość uzyskania premii
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny transport do i z pracy organizowany przez firmę

zadania

  • koordynacja pracy zespołu
  • pomoc w codziennym zarządzaniu pracą magazynu np. organizacyjne działania dotyczące pracowników, przydzielanie im zadań, szkolenie itp.
  • rozwiązywanie problemów w celu poprawy procesu, uczestniczenie w realizacji różnych koncepcji oraz innych inicjatyw dotyczących doskonalenia procesów
  • pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy

oczekujemy

  • otwartego umysłu i chęci podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • umiejętności obsługi pakietu programów Microsoft Office (w szczególności programu Excel)
  • analitycznego podejścia i umiejętności rozwiązywania problemów
  • doświadczenia w pracy z procedurami doskonalenia procesów
  • umiejętności dostosowywania się do nowych wyzwań
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego (B1)
  • podstawowej wiedzy z zakresu metodologii Lean