lider zespołu produkcyjnego, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

michał bochenek+48 669 335 065
numer referencyjny
/250/08/2019/MB - 60058

opis stanowiska

Jeśli szukasz stabilnej pracy, oraz posiadasz pierwsze doświadczenie w organizowaniu pracy podległej grupie pracowników nie zwlekaj dołącz już dziś do naszego zespołu . Pracuj w przyjaznej atmosferze dla jednego z największych producent opakowań na terenie Częstochowy.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • 'atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • pakiet benefitów Randstad + (prywatna opieka medyczna - nie marnuj swojego cennego czasu w kolejkach na NFZ, karta multisport)

zadania

  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
  • raportowanie do przełożonych
  • organizowanie pracy podległemu zespołowi
  • kontrola wizualna gotowego komponentu
  • pakowanie sprawdzonego produktu

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w organizacji pracy zespołu
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości
  • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym