lider zespołu wsparcia produkcyjnego, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/311/04/2019/MK - 57927

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy i mieć swój udział w jej rozwoju?

Zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy jak i w szkoleniach zewnętrznych
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • zarządzanie zespołem pracowników, zapewnienienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP,instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy, rekrutacja, oceny pracownicze, zapewnienie komunikacji wewnętrznej związanej z działalnością firmy
  • koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, zlecenie i przeprowadzanie prób produkcyjnych
  • monitorowanie przepływu materiałów, opracowanie planu działania w przypadku awarii poprzez dywersyfikację produkcji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz przygotowanie raportów, analiza zakłóceń procesu produkcyjnego
  • zarządzanie kosztami: współudział w planowaniu budżetu, monitoring kosztów produkcyjnych,
  • zarządzanie pracami serwisowymi: analiza awarii, ustalanie przyczyn, działania prewencyjne, ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • organizacja działań optymalizacyjnych dotyczących obszaru produkcyjnego
  • promowanie i egzekwowanie kultury stałego doskonalenia pracy i procesów, pod kątem osiągania wysokich wyników i efektywności

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w branży motoryzacyjnej – min 3 lata jako warunek konieczny,
  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (m.in: delegowanie i egzekwowanie, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, coaching, planowanie rozwoju, ocena roczna, informacja zwrotna, podstawowa znajomość przepisów prawa pracy)
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • znajomości procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC)
  • wiedzy na temat podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wiedzy dotyczącej zasad Lean Manufacturing, szczególnie TPM,
  •  dobrej znajomości MS Office (Excel),
  • znajomości SAP
  • umiejętności analitycznych, praca z danymi, analiza i wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • samodzielności i proaktywności w podejmowanych działaniach
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu